IRUNGO BERRITZEGUNEKO MINTEGIAK ETA BILGUNEAK 2021-22


ETAPA / ARLOA / LAN ILDOA

IZENA

NORI ZUZENDUTA

EGUNA /

ORDUTEGIA

TOKIA


ARDURADUNA

IZENA EMAN

LH

Normalkuntza

HIZKUNTZA NORMALKUNTZAKO ARDURADUN TEKNIKOEN MINTEGI

HH+LMHko Bilgunea

Oarso eta Bidasoaldeko HH+LMHko ikastetxeetako HN arduradunei

Asteartez, 9:00-11:00

Irailak 14, urriak 5, azaroak 9, urtarrilak 11, otsailak 8, martxoak 8 eta 29, maiatzak 17

Irungo Berritzegunea

Iñaki Biain

Izena eman

LH

IKT

IKT LHko DINAMIZATZAILEEN MINTEGIA

LHko IKT dinamizatzaileei

Asteazkenez 11:15-13:15

urriak 13, azaroak 10, abenduak 15, urtarrilak 26, otsailak 23, martxoak 23, apirilak 27, maiatzak 25

Irungo BG IKT gela

Alexander Gabilondo

Izena eman

LH Espezialistak

Musika

MUSIKA MINTEGIA

HH / LHko musikako irakasle.

Ostegunez 14:30-16:30

Urriak 7, Azaroak 11, Abenduak 2, Urtarrilak 13, Otsailak 10, Martxoak 10, Apirilak 7, Maiatzak 5

Irungo Berritzegunea

Maria Recio


Izena eman

LH eta BH

Zuzendaritza

ZUZENDARIEN MINTEGIA

HH / LH eta BHko zuzendaritza taldeko partaideei

Ostegunez

Ikastetxe publikoen zuzendariak 9:30-11:00 eta itunpekoak 11:30-13:00

Irailak 23, urriak 21, azaroak 18, urtarrilak 27, otsailak 17, martxoak 17, apirilak 28, maiatzak 19

Irungo Berritzegunea

Marivi Fernández

Izena eman

HH eta LH

Eskola inklusiboa:

Kultur aniztasuna

ESKOLAN KULTUR ANIZTASUNA LANTZEKO TRESNAK BILGUNEA

HH eta LHko irakasleei

Asteartez 15:00-17:00

urriak 19, azaroak 23 eta urtarrilak 25

Irungo Berritzegunea

Ana Aritzeta

Izena eman

LH eta DBH

HIPI irakasleak

HIPI MINTEGIA

HIPI irakasleei (LH-DBH)

Asteazkenez 9:30-12:00

6 saio ikasturtean.

Irailak 29, urriak 13,

urriak 27, abenduak 1, otsailak 2, apirilak 6

Irungo Berritzegunea

Itziar Larraza

Izena eman

LH eta BH

ELKARBIZITZA -HEZKIDETZA MINTEGIA

LH eta DBHko irakasleei

Astelehenez 9:30-11:30

hilabetean behin saio bat.

urriak 18, azaroak 22, urtarrilak 17, otsailak 21, martxoak 21, apirilak 25, maiatzak 23

Irungo Berritzegunea

Marivi Fernández

Izena eman

LH eta BH

Eskola inklusiboa Ikasketa kooperatiboa

IK/KI BILGUNEA

LH eta BHko irakasleei

Ostegunez 14:30-16:30

Ikasturtean lau saio.

urriak 21, urtarrilak 13, martxoak 17 eta maiatzak 19

Irungo Berritzegunea

Marivi Fernández

Izena eman

LH eta BH

Eskola inklusiboa

HPB

PT IRAKASLE ETA AHOLKULARIEN MINTEGIA

LH eta DBHko PT irakasleei eta aholkulariei

Astelehenez 9:30 – 12:30

6 saio ikasturtean zehar, hilabetean behin saio bat.

Irailak 20, urriak 25, azaroak 29, otsailak 7, maiatzak 2, ekainak 6

Irungo Berritzegunea

Amaia Irigoien

Izena eman

LH eta BH

HLE KOORDINAZIOA

G02 zonaldeko ikastetxe publikoetako HLEak

Iraileko lehen astean, urtarrileko arratsalde batean eta ekaineko azken astean.

Irailak 6, urtarrilak 26, ekainak 22

Irungo Berritzegunea


Amaia Irigoien

Izena eman

LH eta BH

EUSKARA ARDATZ HIZKUNTZA PROIEKTUAN, Aurrerapausoak ematen

G02 zonaldeko ikastetxeak

Asteazkenez, 9:00 -11:00

HIPI mintegiarekin tartekatua

Urriak 6, azaroak 3, abenduak 15, urtarrilak 19, otsailak 23, martxoak 23 eta maiatzak 4 (asteazkenak).

Irungo Berritzegunea

Hizkuntza Batzordea

Izena eman

BH

Teknologia

TEKNOLOGIA-ROBOTIKA MINTEGIA

BHko Teknologia arloko irakasleei

Asteartez 15:30-17:30

Urriak 5, azaroak 16, abenduak 14, urtarrilak 18, otsailak 15, martxoak 15, apirilak 26, maiatzak 17

Talaia BHI. Hondarribia.

Ana Aritzeta


Izena eman

BH

Normalkuntza

HIZK. NORMALKUNTZAKO ARDURADUNEN MINTEGIA

BHko BILGUNEA (DBH + Batx)

Oarso eta Bidasoaldeko BHko ikastetxeetako HN arduradunei

Asteartez, 9:30-11:30

Irailak 21, urriak 19, azaroak 16, urtarrilak 18, otsailak 15, martxoak 15, apirilak 5 eta maiatzak 24

Irungo Berritzegunea


Iñaki Biain

Izena eman

BH

Normalkuntza

HIZK. NORMALKUNTZAKO ARDURADUNEN MINTEGIA

Lanbide Heziketako BILGUNEA (eskualde artekoa, Lasarten)

Oarso eta Bidasoaldeko Lanbide Heziketako ikastetxeetako HN arduradunei

Asteartez 9:00-11:00

Irailak 21, urriak 26, azaroak 30, urtarrilak 25, otsailak 22, martxoak 22, apirilak 26 eta maiatzak 24

Lasarteko Berritzegunea


Iñaki Biain

Izena eman

BH

IKT

IKT BHko DINAMIZATZAILEEN MINTEGIA

BHko IKT dinamizatzaileei

Asteazkenez 11:00-13:00

urriak 6, azaroak 3, abenduak 1, urtarrilak 19, otsailak 16, martxoak 16, apirilak 6, maiatzak 18

Irungo BG IKT gela

Alexander Gabilondo

Izena eman

BH

Orientazioa

ORIENTATZAILEEN MINTEGIA

Eskualdeko Orientatzaileei

Ostegunez 9:15-11:15

hilean behin.

urriak 7, azaroak 11, abenduak 9, urtarrilak 13, otsailak 10, martxoak 10, apirilak 7 eta maiatzak 12

Irungo Berritzegunea

Ana Aritzeta

Izena eman


Azken aldaketa: asteazkena, 2021(e)ko uztailaren 7(e)an, 13:33(e)an